fbpx

Tymoteusz i Psiuńcio na zakończenie sezonu teatralnego

Zapraszamy do Teatru im. H. Ch. Andersena w Lublinie, do naszej Sali Andersena w Centrum Spotkania Kultur przy Placu Teatralnym 1. Na reszcie będziemy mogli spotkać się w teatrze z naszymi widzami i wspólnie przeżywać , to co dzieje się na scenie.

W ostatni weekend czerwca, na zakończenie sezonu, otwieramy się dla naszych widzów i proponujemy udział w spektaklu Tymoteusz i Psiuńcio w reżyserii Arkadiusza Klucznika. Teatralne opowieści Jana Wilkowskiego o misiu Tymoteuszu to klasyka polskiej dramaturgii dla teatru dla dzieci. Tym razem Tymoteusz postanawia mieć przyjaciela Psiuńcia, wbrew woli Taty. A co z tego wyniknie?… Premiera tego spektaklu odbyła się 15 września 2012.

Tymoteusza, niesfornego miśka, który ciekawy świata, stale pakuje się w tarapaty nie musimy specjalnie przedstawiać. Lubelska widownia miała okazję poznać naszego niedźwiedzia i jego tatę w spektaklu Tymoteusz wśród ptaków i Tymoteusz i łobuziaki oba spektakle w reżyserii Arkadiusza Klucznika, które emitowaliśmy niedawno w ramach Teatroteki Andersena.

  • sobota, 27 czerwca, g. 16:00
  • niedziela, 28 czerwca, g. 12:00

Bilety w cenie 35 zł/ osoba można kupić w serwisie Bilety24 lub w kasie teatru. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 – 12:00 oraz na godzinę przed spektaklem

UWAGA! Zanim dokonają Państwo zakupu biletu prosimy zapoznać się z Zasadami bezpieczeństwa oraz regulaminem wydarzeń w teatrze w trakcie pandemii COVID-19