fbpx
spektakle i warsztaty dla grup

spektakl i warsztat trwają 120 min.

polecamy

Zdajemy sobie sprawę, że sytuacja w Polsce i na świecie jest nieprzewidywalna, dlatego wychodzimy na przeciw temu wyzwaniu i proponujemy udział w wydarzeniach Teatru im. H. Ch. Andersena szyty na miarę potrzeb. Zapraszamy grupy zorganizowane do kontaktu z Działem Organizacji Widowni w celu dobrania programu, który możemy zaproponować jako teatr.

Dajemy możliwość stworzenia działania, które może być atrakcyjne dla grupy, dostosowane do jej możliwości, wieku, czasu, miejsca. Wystarczy wybrać typ wydarzenia (spektakl, warsztat), formę prezentacji lub udziału, zaproponować godzinę i okres czasu na jaki można udostępnić wydarzenie, skontaktować się z Działem Organizacji Widowni, a my przygotujemy ofertę najbardziej dogodną do potrzeb grupy.

Spektakl online
Warsztaty i zabawy

Mamy także możliwość zorganizowania warsztatów online lub innego wydarzenia o charakterze edukacyjnym. Może to  być warsztat praktyczny jak wykonać lalkę teatralną lub teoretyczny z zakresu historii teatru i sztuki lalki, w formie spaceru lub pogadanki, dla dzieci, młodzieży i dorosłych Zarówno tematyka jak i forma warsztatu będzie uzgodniona indywidualnie z zainteresowanymi i zostanie przygotowana do potrzeb każdej grupy.

Jak się zgłosić?

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą dla grup zachęcamy do kontaktu z Działem Organizacji Widowni, w celu wyboru odpowiedniego spektaklu do wieku i potrzeb grupy, formy i tematyki warsztatu, uzgodnienia terminu i okresu dostępu do wydarzenia, formy płatności i rozliczenia. 

Szyjemy Teatr na miarę!

Koszt za grupę
  1. spektakl – 200 zł
  2. warsztat – 100 zł

kontakt

Artykuły powiązane

Skip to content