fbpx
spektakle i warsztaty online dla grup

sepktakl i warsztat trwają 100 min.

polecamy

Zdajemy sobie sprawę, że sytuacja w Polsce i na świecie jest nieprzewidywalna, dlatego wychodzimy na przeciw temu wyzwaniu i proponujemy udział w wydarzeniach Teatru im. H. Ch. Andersena szyty na miarę potrzeb. Zapraszamy grupy zorganizowane do kontaktu z Działem Organizacji Widowni w celu dobrania programu, który możemy zaproponować jako teatr.

Dajemy możliwość stworzenia działania, które może być atrakcyjne dla grupy, dostosowane do jej możliwości, wieku, czasu, miejsca. Wystarczy wybrać typ wydarzenia (spektakl, warsztat), formę prezentacji lub udziału, zaproponować godzinę i okres czasu na jaki można udostępnić wydarzenie, skontaktować się z Działem Organizacji Widowni, a my przygotujemy ofertę najbardziej dogodną do potrzeb grupy.

Spektakl online
Warsztat online
Jak się zgłosić?

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą dla grup zachęcamy do kontaktu z Działem Organizacji Widowni, w celu wyboru odpowiedniego spektaklu do wieku i potrzeb grupy, formy i tematyki warsztatu, uzgodnienia terminu i okresu dostępu do wydarzenia, formy płatności i rozliczenia. 

Szyjemy Teatr na miarę!

Koszt za grupę
  1. spektakl – 200 zł (grupa)
  2. warsztat – 100 do 350 zł (grupa) w zależności od typu warsztatu

kontakt

Artykuły powiązane

Skip to content