fbpx

Kup bilet lub prezent, oznacz, udostępnij, polub, zaproś! Zobacz jak możesz pomóc nam w działaniu!

Teatr im. H. Ch. Andersena znalazł się, podobnie jak inne instytucje kultury w Polsce, w trudnej sytuacji finansowej, dlatego też zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie naszej działalności, nie tylko poprzez zakup biletu na spektakl online czy gadżet, ale też poprzez rozpowszechnianie informacji, aby dotarła do jak największej liczby osób. Poniżej przedstawiamy kilka sposobów, które bardzo nam pomogą! 

Udostępnij, polajkuj, zaproś!

Zapraszamy na profil Teatru Andersena na Facebook, polakjujcie go i polećcie Swoim znajomym lub w grupie, udostępnijcie jedno z wydarzeń wymienionych poniżej, zaproście Waszych znajomych lub udostępnijcie post. Dzięki temu, że polajkujesz, zaprosisz lub udostępnisz post czy wydarzenie lub naszą stronę, informacja dotrze do większej liczy odbiorców, którzy z kolej podadzą informację dalej. Świat dowie się, jak można wspierać Teatr Andersena.

Udostępnij wydarzenie lub post:

Kup bilet do teatru!

Możesz kupić bilet do teatru dla siebie i dla rodziny lub znajomych. Wystarczy, że wejdziesz w wydarzenie Dziób w dziób online, połączysz się z platformą Bilety24 i uzyskasz dostęp do spektaklu na 4 godziny. Jeśli spodoba Ci się ta forma kontaktu z naszym teatrem, poleć innym lub podziel się Twoimi reakcjami po obejrzanym spektaklu na portalach społecznościowych oznaczając nas @teatrandersena!   

Kup książkę lub gadżet w naszym sklepie!

Stworzyliśmy nasz profil w serwisie Allegro.pl, gdzie można kupić różne gadżety dla małych i dużych:

  • Dzieje Teatru Lalek, Henryk Jurkowski, dwa tomy unikatowego wydawnictwa o historii teatru lalek, za 50 zł plus koszty przesyłki.
  • Breloczki z wizerunkami bohaterów spektaklu Dziób w dziób za jedyne 7 zł plus koszty przesyłki.
  • Magnes na lodówkę z jeszcze archiwalnym logo zaprojektowanym przez Jarosława Koziarę, za 5 zł plus koszty przesyłki.
  • Torba na ramię z archiwalnym logo teatru zaprojektowanym przez Jarosława Koziarę za 10 zł plus koszty przesyłki.
Stwórz teatr na miarę potrzeb!

Możesz wykupić spektakl lub warsztat, albo spektakl i warsztat lub inne formy usług teatralnych (na Gwiazdkę, Święta lub Choinkę) dla Twoich dzieci, dla grupy zorganizowanej, podopiecznych ośrodka czy placówki oświatowej. Skontaktuj się z naszym Działem Organizacji Widowni – Beata Saj, tel.: 502 663 873, e-mail: organizacjawidowni@teatrandersena.pl. Szczegółowe informacje na stronie: Teatr szyty na miarę

Wpłać darowiznę!

Można po prostu wpłacić darowiznę na konto teatru. Każda kwota ma znaczenie. Tutaj znajdziecie informację jak to zrobić: Bądź z nami. Wspieraj Teatr!

Oznacz nas!

Dziel się wrażeniami ze spektaklu, włącz teatr, podziel się prezentem na profilach społecznościowych oznaczając nas @teatrandersena!

Każdy gest jest dla nas ważny! Dziękujemy!
Skip to content