fbpx

Wyspa Śmieciocienia

warsztaty rodzinne

warsztat trwa 90 min.

polecamy

warsztaty odwołane

Aktorzy Teatru im. H. Ch. Andersena w Lublinie, zabiorą Was w podróż po Wyspie Cienia! Będziecie mieć okazje zobaczyć pokaz teatralny z wykorzystaniem tej techniki aktorskiej, a następnie pod czujnym okiem naszych instruktorów wyczarujecie zaskakujące, magiczne obrazy i historie.

Ale zaraz, zaraz?
Cienia, czy śmieciocienia?
Co to jest śmieciocień?

Na pewno w Waszych domach znajduje się mnóstwo niepotrzebnych, pozornie tylko zużytych przedmiotów. Na naszej wyspie każdemu z nich możemy dać drugie życie. Zachęcamy do zabrania ze sobą różnych przedmiotów, które w jakiś sposób kojarzą się Wam z Waszą rodziną. Może to być jeden przedmiot bądź tyle, ilu jest domowników. Im ciekawsze kształty, materiały, przedmioty tym więcej możliwości.

Głównym założeniem warsztatów rodzinnych jest pogłębienie relacji między rodzicami, a dziećmi poprzez wspólne działania teatralne, kreatywne spędzanie czasu z dzieckiem, a także rozwijanie wyobraźni i wspólną zabawę.

ZAPISY I INFORMACJE
  • czas i miejsce: 8.11.2020, Duża Kieszeń Sceny, 1 piętro Centrum Spotkania Kultur
  • koszt: 15 zł / dziecka (przelew)
  • prosimy napisać maila na adres edukacja@teatrandersena.pl
  • prosimy poczekać na potwierdzenie zapisu na warsztat,
  • w mailu zwrotnym otrzymacie Państwo numer konta, na który będą mogli Państwo przelać kwotę
  • z uwagi na ogromne zainteresowanie spotkaniem, prosimy o wcześniejsze wpłaty, które będą gwarancją otrzymania miejsca na warsztacie

Warsztaty prowadzi nasze małżeństwo teatralne Kinga i Daniel Laseccy, a warsztaty edukacyjne koordynuje Małgorzata Adamczyk – pedagożka teatralna.

REGULAMIN WARSZTATÓW I ZASADY REŻIMU SANITARNEGO
  • foto Tomasz Tylus

prowadzący

Skip to content