fbpx

Przestrzenie Sztuki | manifestacja i święto teatru w Lublinie

Serdecznie zapraszamy na dwa niezwykle widowiskowe spektakle dla dzieci Teatru Andersena w dwa czerwcowe weekendy ( 5 i 6 oraz 19 czerwca) w Parku Ludowym oraz Muszli Koncertowej Ogrodu Saskiego w Lublinie. Teatralny weekend oraz Festiwal Familijny są realizowane przez Centrum Kultury w Lublinie w ramach projektu Przestrzenie Sztuki – Teatr.

Program całego projektu Przestrzenie Sztuki – Teatr powstał dla publiczności teatralnej, która w czasie izolacji została pozbawiona kontaktu na żywo ze spektaklami i artystami. Organizatorzy przygotowali propozycje skierowane do różnych odbiorców: koneserów teatru, do rodzin, młodzieży i seniorów. Zapraszamy na wyjątkowe święto teatru – bez barier i biletów, w którym udział wezmą niemal wszystkie lubelskie teatry instytucjonalne, wiele grup niezależnych, teatry zawodowe i amatorskie.

Program Przestrzenie Teatru odbywa się w ramach projektu Przestrzenie Sztuki. Projekt jest finansowany ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, realizowany przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca oraz Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego.

Teatr Andersena zaprezentuje dwa spektakle w ramach Przestrzeni Sztuki:

Wstęp na wszytskie wydarzenia jest bezpłatny.

  • A tak graliśmy na Festiwalu Familijnym w Parku Ludowym. Foto: Tomasz Tylus
Skip to content