fbpx

Tutaj straszy … – rekrutacja młodzieży na półkolonie teatralne

Zapraszamy młodzież w wieku 14 – 17 lat do wzięcia udziału w warsztatach teatralnych zorganizowanych w formie dwutygodniowych półkolonii. Uczestnicy stworzą wspólnie z instruktorami spektakl, który zostanie pokazany szerokiej publiczności podczas uroczystego finału półkolonii. Te działania edukacyjne dla młodzieży są realizowane w ramach projektu Tutaj straszy … Teatru Andersena, który otrzymał dofinansowanie z programu Lato w Teatrze 2023. 

Podczas zajęć uczestnicy wezmą udział w warsztatach plastycznych, z animacji przedmiotu, ruchu, teatru plastycznego. Planujemy też zajęcia na powietrzu.

Projekt poprowadzą: Małgorzata AdamczykPiotr BublewiczDaniel LaseckiKinga Matusiak-LaseckaŁukasz Staniewski, Nataliia Bak. 

Zapisy ruszają w poniedziałek 5 czerwca 2023r.od godz. 9:00 i będą trwać do 18 czerwca 2023r., do godz. 15:00. Wyniki rekrutacji do projektu zostaną przesłane mailem najpóźniej 19 czerwca o godz. 9:00.

 

Europejska Stolica Młodzieży – Lubllin 2023

Lato w Teatrze to program Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie, realizowany ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego. Jego celem jest popularyzowanie pedagogiki teatralnej. Program składa się z konkursu grantowego na realizację dwutygodniowych warsztatów artystycznych dla dzieci i młodzieży, szkoleń z zakresu pedagogiki teatru oraz artystyczno-edukacyjnych projektów objazdowych w namiocie cyrkowym.

Skip to content