fbpx

„Tutaj straszy” – rozpoczynamy Lato w Teatrze!

Dzisiaj wystartowaliśmy z pierwszymi warsztatami w ramach projektu Tutaj straszy, dwutygodniowych warsztatów teatralnych, ruchowych, muzycznych i animacji przedmiotu, skierowanego do młodzieży w wieku 14 – 17 lat.
 
Uczestnicy i prowadzący rozpoczęli od poznania się nawzajem, rozmawiali o tym co ich czeka przez te dwa tygodnie wspólnej pracy i ustalili zasady współpracy – swój wewnętrzny regulamin. 
 
Młodzież (24 osoby) pod okiem aktorów i pracowników Działu Edukacji Teatralnej Teatru Andersena w składzie: Małgorzata Adamczyk (koordynatorka), Angelika Karczmarz, Nataliia Bak (wychowawczynie), aktorzy: Piotr Bublewicz, Daniel Lasecki, Kinga Matusiak-Lasecka i Łukasz Staniewski, będzie wspólnie tworzyło teatr, a efekty tej pracy będzie można zobaczyć za dwa tygodnie, na pokazie finałowym otwartym dla publiczności.
 
Już teraz zapraszamy na finał projektu, w sobotę, 8 lipca, o g. 17:00, w Sali Andersena, II poziom Centrum Spotkania Kultur, Plac Teatralny 1, wstęp wolny.
 
Codzienne poczynania grupy będzie uwieczniał Tomasz Tylus (fotograf), dzięki temu na naszym profilu Facebook i Instagram będziemy Was na bieżąco informować nad czym grupa aktualnie pracuje. Śledźcie nas!
 
 
Lato w teatrze jest programem Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego finansowanym ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Skip to content