fbpx

Rodzinne podróżowanie po wyspach Teatru Andersena

Zapraszamy rodziców i opiekunów z dziećmi w wieku od 5 lat na rodzinne warsztaty teatralne, podczas których będziemy podróżować po świecie teatru i wyobraźni. Każde spotkanie to inna wyspa, na której czekać będą na nas różne skarby teatru. Za nami już dwa takie spotkania, dotyczące pacynek i kukieł. Tym razem zapraszamy na wspólne tworzenie tintamaresek i masek.

WYSPA TINTAMARESEK

Jest taka lalka, która potrafi robić wszystkie miny świata. Potrafi także mówić, wytykać język, szczerzyć zęby, rumienić się, a z oczu mogą kapać jej prawdziwe łzy. To TINTAMARESKA, czyli technika łącząca twarz aktora z lalkowym tułowiem. W naszym teatrze takie lalki były wykorzystywane w przedstawieniu „Czerwony Kapturek”, zobaczymy jak wyglądają i spróbujemy sami je zrobić.

Kiedy: sobota, 19 stycznia 2019, godz. 11:00-12:30

Potwierdzenie uczestnictwa w spotkaniu zostanie wysłane najpóźniej do dnia 16 stycznia 2019 r.

WYSPA MASEK

Tym razem zapraszamy na wspólne tworzenie masek. Pierwsza część spotkania będzie poświęcona przejrzeniu masek, które na co dzień mieszkają w magazynach teatralnych. Następnie przejdziemy do sali warsztatowej, gdzie stworzymy swoje lalki teatralne.

Kiedy: sobota, 23 lutego 2019, godz. 11:00-12:30

Potwierdzenie uczestnictwa w spotkaniu zostanie wysłane najpóźniej do dnia 20 lutego 2019 r.

Warsztaty przeznaczone są dla dzieci od lat 5

Koszt: 10 zł / od dziecka (nie pobieramy opłat od osób dorosłych). Płatność odbywa się bezpośrednio przed rozpoczęciem warsztatu w kasie biletowej Teatru. Kasa Teatru znajduje się na poziomie „O” Centrum Spotkania Kultur.
Miejsce: warsztaty odbywają się we Foyer Sali Kameralnej, Centrum Spotkania Kultur, Plac Teatralny 1

Kontakt

Małgorzata Adamczyk
Specjalista ds. edukacji
email: edukacja@teatrandersena.pl
tel. do biura: (+48) 691 912 672