fbpx

Nowe zasady dotyczące widzów i sprzedaży biletów

W związku ze zmianą obostrzeń w instytucjach kultury, w Teatrze im. H. Ch. Andersena w Lublinie, zostają wprowadzone nowe zasady dotyczące sprzedaży biletów i limitów publiczności:
  1. Bilety, w tym bilety dla grup zorganizowanych, sprzedawane są z zachowaniem limitów zgodnych z obowiązującymi przepisami prawa, aktualnie do 50 % dostępnych miejsca na widowni, a od 15 grudnia 2021 r., do 30 % dostępnych miejsc, z tym, że do limitów nie wliczane są osoby okazujące stosowny certyfikat szczepienia.
  2. Do odwołania wstrzymana zostaje dalsza sprzedaż biletów przez portal Bilety24.pl, a bilety będzie można kupić jedynie w kasie Teatru w godzinach jej pracy. Kasta teatru jest czynna od wtorku do piątku od 8:00 do 12:00 oraz na godzinę przed każdym spektaklem.
  3. Po wyczerpaniu limitów (opisanych w pkt 1) dostępnych biletów, które sprzedawane są bez względu na okazanie bądź nieokazanie certyfikatu szczepienia, dalsza sprzedaż biletów możliwa będzie tylko osobom, które wyrażą zgodę na okazanie, przy zakupie biletu i przed wejściem na salę, aktualnego certyfikatu zaszczepienia, czy to w formie papierowej, czy też elektronicznej.
Skip to content