fbpx

Sylwester z Pippi Långstrump

Teatr im. Hansa Christiana Andersena w Lublinie serdecznie zaprasza na wyjątkowy wieczór sylwestrowy dla  rodzin z bohaterami spektaklu Pippi Långstrump Astrid Lindgren, w reżyserii Krzysztofa Rzączyńskiego, w tłuczeniu Katii Carnej.

Po spektaklu czeka nas krótkie spotkanie z Pippi, Anniką, Tommym i innymi bohaterami, będzie można porozmawiać z aktorami, zrobić zdjęcia w scenerii spektaklu. Przygotowaliśmy dla Was słodkie upominki, które podarowały nam: Piekarnia Kuźmiuk i Cukiernia Williams.

Uczestników wieczoru zachęcamy do przebrania się w stroje sylwestrowe, kostiumy nawiązujące do Pippi. 

piątek, 31 grudnia 2021 | g. 17:00 | Scena Andersena – poziom 2 CSK, plac Teatralny 1

Bilety: 120 zł od osoby

Bilety już w sprzedaży w serwisie Bilety24 oraz w kasie teatru. Kasa jest czynna od wtorku do piątku od 8:30 do 12:00 oraz na godzinę przed każdym spektaklem i znajduje się na poziomie 0 Centrum Spotkania Kultur, Plac Teatralny 1.

Informacje dodatkowe w Dziale Organizacji Widowni: tel: +48 81 532 32 25 / kom.: +48 502 663 873 8 (od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00).

UWAGA! Ze względu na bezpieczeństwo widzów i pracowników teatru, zwracamy się z ogromną prośbą do osób zaszczepionych o okazywanie świadectwa, certyfikatu szczepienia przy wejściu na salę Andersena. Jednocześnie podkreślamy, że szczepienie NIE jest warunkiem do wejścia na spektakl. Dziękujemy za współpracę i wyrozumiałość!

Skip to content