fbpx

Dziecięca Scena Otwarta

Edukacja > Teatralne Ferie Zimowe
Zimowe warsztaty teatralne dla dzieci w wieku 7 – 12 lat realizowane wspólnie przez Teatr im. Hansa Christiana Andersena w Lublinie i Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

Zapraszamy na dwutygodniowe warsztaty do Teatru H. Ch. Andersena i Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Młodzi aktorzy pod okiem specjalistów teatralnych – sprawdzą, jakie możliwości kryje ich głos, ciało, ale nade wszystko – wyobraźnia!

Wykorzystując metodykę pedagogiki teatru spytamy dzieci o ich marzenia, pragnienia, a następnie ubierzemy to w formę teatralną. Nie będziemy się uczyć długich scenariuszy, tylko zajrzymy w głąb siebie. Chcemy, aby ze sceny wybrzmiewał autentyczny śmiech dziecka, a co najważniejsze … prawda!

Zajęcia będą przebiegać w formie warsztatowo – zabawowej, z której następnie stworzymy pokaz finałowy, a ten będzie miał miejsce na fenomenalnej Sali Operowej Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

Warsztaty będą się odbywać od wtorku 14 stycznia do piątku 24 stycznia 2020 r., (z wyłączeniem sobót i niedziel) w godz. 10:00 do 14:00 w budynku Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Następnie próba generalna wszystkich etiud teatralnych odbędzie się w poniedziałek, 3 lutego 2020 r. w godzinach popołudniowych, zaś finał projektu zaplanowano na wtorek, 4 lutego na godz. 10:00.

Utworzone zostaną trzy grupy teatralne, które będą pracować równolegle:

  • grupa 7-8 lat (20 osób)
  • grupa 9-10 lat (20 osób)
  • grupa 11-12 lat (20 osób)

 

Informacje szczegółowe
  • Zapisów dokonujemy poprzez formularz zgłoszeniowy W jego obrębie będzie można dokonać wyboru grupy.
  • O zakwalifikowaniu do projektu poinformujemy do poniedziałku, 23 grudnia 2019r.
  • Koszt: 300 zł / kwota dotyczy pakietu 9 – dniowych warsztatów, za jednego uczestnika
  • Opłaty dokonują tylko te osoby, które dostały potwierdzenie uczestnictwa w warsztatach
  • Opłaty należy dokonać tylko w Kasie CSK, (Sklepik Kulturalny, poziom 0) do 14 stycznia 2020 r.
  • Sklepik Kulturalny CSK znajduje się na poziomie 0 budynku CSK i jest czynny codziennie od 10:00 – 18:00, z wyjątkiem niedziel.

 

Regulamin warsztatów Dziecięcej Sceny Otwartej

Zgoda na wykorzystanie wizerunku dziecka w ramach Dziecięcej Sceny Otwartej

Artykuły powiązane

Skip to content