fbpx

Spektakl Bajki Wilde podwójnie

  • foto Maciek Rukasz

Spektakl Bajki Wilde – O Jaskółce, Księciu, Olbrzymie i Niesamowitych Rakietach w reżyserii Daniela Adamczyka miał swoją premierę 8 czerwca 2019 w Teatrze Andersena. Pierwsza próba adaptacji Bajek Oscara Wilde na deski teatru i pierwsza koprodukcja z Centrum Kultury w Lublinie. Patronat Honorowy nad wydarzeniem premierowym objęła Pani Emer O’Connell Ambasador Irlandii w Polsce, natomiast Fundacja Kultury Irlandzkiej, partner wydarzenia – stworzyła specjalny moduł edukacyjny dotyczący twórczości Oscara Wilde, towarzyszący spektaklom.

Spektakl wraca na deski Teatru Andersena w dniach 20 – 26 marca 2020r. Już teraz zachęcamy do rezerwacji biletów grupowych, szczegóły w zakładce BILETY. Widzów indywidualnych zachęcamy do zakupu biletów weekendowych w serwisie Bilety24. Bilety grupowe – 20 zł / indywidualne – 30 zł.

Zanim Bajki Wilde pojawią się w teatrze Andersena można je zobaczyć już od tej soboty, 8 lutego, w Centrum Kultury w Lublinie w ramach Karnawału Teatralnego. Bilety grupowe (min. 10 osób) – 15 zł, dwójka rodziców z dwójką dzieci – 20 zł. Informacje na stronie Centrum Kultury w Lublinie.

Skip to content