fbpx

Historie Andersena

Wydarzenia

Teatr im. H. Ch. Andersena w Lublinie w tym roku obchodzi swoje 65 urodziny. Okrągła rocznica skłania do wspomnień i podsumowań. Wszak pamiętamy tysiące premier teatralnych, a co za tym idzie setki tysięcy spektakli, które obejrzało blisko 2 miliony widzów. To również setki aktorów, artystów, scenografów, choreografów, kompozytorów, ale też pracowników warsztatu plastycznego, krawieckiego, czy też biur obsługi widowni i sceny. Liczby są imponujące, ale za każdą cyfrą kryją się ludzie, bo to oni tworzą teatr. To tu zapisały się nasze wyjątkowe wspomnienia, łzy wzruszenia, beztroska radość, słowem – spotkanie ze sztuką, którego nie sposób zapomnieć.

Właśnie o te bezcenne momenty chcielibyśmy Was poprosić. Z okazji jubileuszu 65 lecia, chcemy zebrać jak najwięcej wspomnień związanych z naszym teatrem. Jeśli macie w pamięci wyjątkowe wspomnienie lub historię, podziel się nią z nami. 

Czekamy na Wasze wspomnienia, historie opowiedziane w dowolnej formie: listu, maila, nagrania video, nagrania dźwiękowego, komiksu, zdjęć, rysunku i co tylko Wam przyjdzie do głowy.

 

JAK MOŻNA ZGŁOSIĆ HISTORIĘ?

  • Można wysłać na maila – historieandersena@teatrandersena.pl z tytułem „Historie Andersena” z dołączoną w załączniku podpisaną klauzulą o danych osobowych
  • Można ją dostarczyć w wersji papierowej, w zamkniętej kopercie z napisem „Historie Andersena” i wrzucić do specjalnej skrzynki, która znajduje się w kasie teatru w budynku CSK na poziomie 0. Prosimy dołączyć swoje dane kontaktowe oraz podpisaną klauzulę o danych osobowych.
  • Można też wysłać tradycyjny list, pocztą na adres – Teatr Andersena, Al. Racławickie 8/25 20-037 Lublin z dopiskiem „Historie Andersena”, w liście także prosimy o dane kontaktowe: Imię nazwisko, adres zamieszkania lub mail i telefon, a także dołączoną, podpisaną klauzulę o danych osobowych.

Klauzula o danych osobowych

Wasze historie związane z Teatrem Andersena posłużą jako inspiracja do stworzenia spektaklu i działań artystycznych i animacyjnych, które wspólnie z zespołem teatru chcielibyśmy zrealizować w drugiej połowie roku.

Niektóre z tych historii będziemy chcieli opublikować, oczywiście za zgodą autora.

Na Wasze historie czekamy do 15.05.2019r.

 

KONTAKT

Dział Edukacji Teatralnej  – Małgorzata Adamczyk – tel. kom.: +48 691 912 672

Dział Promocji – Agata Will – tel. kom. +48 539 869 940

mail: historieandersena@teatrandersena.pl

Skip to content