fbpx

Dziękujemy naszym aktorom

Szanowni Widzowie,

z radością i wzruszeniem informujemy, że dwie wyjątkowe osobowości, które przez lata były sercem i duszą naszych przedstawień, rozpoczęły niedawno nowe rozdziały w życiu zawodowym.

Piotr Bublewicz wyrusza w nową przygodę i przekracza progi innego teatru. Dziękujemy Panu Piotrowi za wiele wzruszających ról, z których zapamiętamy go szczególnie jako Baldeo z „Księgi dżungli” (reż. J. Roszkowski), Rumburaka w „Arabeli” (reż. I. Gorzkowski) oraz Kapelusznika ze spektaklu „Alicja w Krainie Czarów” (reż. J. Roszkowski).
Życzymy powodzenia i mamy nadzieję, że do zobaczenia!

Maria Wąsiel, przechodzi na zasłużoną emeryturę po latach niezwykłej pracy na naszej scenie. Pośród wielu znakomitych spektakli zapamiętamy jej rolę Buki w „Muminkach” (reż. J.J. Połoński), Pani Francescy w „Drzewie życzeń” (reż. M. Przyłęcki) oraz Króla Hiacynta w „Arabeli” (reż. I. Gorzkowski). 
Nie żegnamy się jednak całkowicie, Pani Maria pozostaje w naszym zespole jako aktorka współpracująca z Teatrem. Jest nam bardzo miło i czekamy na kolejne wspólne spektakle!

Dziękujemy aktorom za wszystkie lata, które spędzili z nami, tworząc niezapomniane widowiska. Ich obecność zawsze była dla nas inspiracją, a współpraca niezwykłą przyjemnością. 

 

fot. T. Tylus 

Skip to content