fbpx

„Bicie serca” – zrzutka na spektakl dla najmłodszych

Teatr H. Ch. Andersena w Lublinie, wspólnie z Małgorzatą Neczyperowicz – reżyserką i scenarzystką, postanowił zrealizować niezwykłe przedsięwzięcie dla najmłodszych widzów i ich rodziców – spektakl „Bicie serca”.

Spektakl „Bicie serca” kierowany jest do dzieci w wieku 0-4 lata oraz do ich rodziców i opiekunów. Jego celem jest kultywowanie wartości okazywania sobie wzajemnie miłości w rodzinie poprzez pięć języków miłości, rozwijanie wyobraźni i kreatywności dzieci oraz oswajanie ich z przyjściem na świat rodzeństwa. Środki wyrazu spektaklu dopasujemy do możliwości i kompetencji grupy docelowej dzieci, które uczą się przez odbiór pięcioma zmysłami, zabawę, kreowanie świata wyobraźni. Spektakl opowiadać będzie o narodzinach nowego członka rodziny, o dorastaniu maluszka, budowaniu relacji z najbliższymi. Zależy nam na stworzeniu profesjonalnego spektaklu, uwzględniającego potrzeby i zainteresowania najmłodszych widzów, aby zbudować poczucie, że sztuka teatralna jest stałym i nieodzownym elementem życia, już od samego początku.

Na stronie zrzutka.pl twórcy tego przedsięwzięcia zbierają fundusze na realizację spektaklu. Tutaj można zapoznać się ze szczegółami dotyczącymi spektaklu i poznać twórców i aktorów zaangażowanych w projekt oraz w jaki sposób można przeznaczyć fundusze. Zachęcamy do zrzutki!