fbpx

Wracamy do trybu online – co można obejrzeć w Teatrze w Sieci?

Przechodzimy w tryb online, przynajmniej na jakiś czas, mamy nadzieję, że na krótką chwilę. Ponieważ tych wydarzeń i zasobów, które zrealizowaliśmy w 2020 roku trochę nam się uzbierało, postanowiliśmy je przypomnieć i zebrać wszystko to, co jest dostępne dla Was online.

Zacznijmy od nowości. Na platformie Bilety24 można oglądać dwa spektakle:

  • Szewczyk Dratewka, dla dzieci od lat 3, reż. Bogusław Byrski, Gabriela Jaskuła i Wioletta Tomica. Spektakl dostępny jest non stop do 30 czerwca 2021r. Bilet indywidualny – 10 zł.
  • Dziób w dziób, dla dzieci od 5 lat, reż. Elżbieta Depta. Spektakl dostępny jest non stop do 30 czerwca 2021r. Bilet indywidualny – 10 zł. Po dokonaniu transakcji mamy dostęp do spektaklu na 4 godziny.

Teatr szyty na miarę to oferta dla grup zorganizowanych. Można zarezerwować spektakl i/lub warsztat online dostosowany do potrzeb, wieku grupy. Termin realizacji także dostosowany do grupy. Prosimy o kontakt z Działem Organizacji Widowni w celu ustalenia szczegółów.

Teatroteka Andersena – to kolekcja czytań performatywnych, wirtualnych spacerów, rozmów o teatrze, warsztatów przygotowanych przez zespół teatru w trakcie pandemii. Filmy dostępne są przez cały czas na naszej stronie i są bezpłatne. W ramach Teatroteki można oglądać filmy z cyklu:

  • Teatralne podróże – wirtualne spacery po Teatrze Andersena, kulisy pracy w teatrze – oprowadza Małgorzata Adamczyk
  • Teatralne podróże LIVE – cykl retransmisji spotkań na żywo z aktorami i Bajtkiem, które były emitowane na naszym profilu Facebook
  • Teatralne podróże dla Dużych Dzieci – rozmowy z aktorami teatru o teatrze dla młodzieży i dorosłych – moderuje Małgorzata Adamczyk
  • Spotkania z lalką teatralną – cykl artykułów o lalkach teatralnych przygotowanych przez Małgorzatę Adamczyk oraz filmy instruktażowe z naszymi aktorami prezentujące warsztat lalkarza i krótkie etiudy z lalkami.
  • Odczarujmy lektury – czytania performatywne znanych lektur szkolnych w niezwykłej teatralnej odsłonie, w wykonaniu naszych aktorów.

Zapraszamy do Teatru Andersena w sieci!

Skip to content