fbpx

We wrześniu chodzimy z głową w chmurach

Nowy sezon teatralny rozpoczynamy od dużej dawki energii, tańca, śpiewu i radości, zapraszając na spektakl zabawny, ale też pouczający dla dzieci od 5 roku życia Z głową w chmurach czyli o Żyrafie, która szukała deszczu. Reżyserii spektaklu podjęła się Katarzyna Kawalec, znana z produkcji spektakli dla naj najów, która zrealizowała w teatrze spektakl Bucik Kopciuszka. Scenografię i lalki zaprojektowała Areta Puchalska, muzykę skomponował młody artysta Łukasz Damrych, ruchem scenicznym zajęła się Klaudia Cygoń, a reżyserią świateł Kamil Derda. W spektaklu występują: Piotr Bublewicz i Bartosz Siwek w roli Żmija, Roma Drozdówna w roli Ptaków, Gabriela Jaskuła i Katarzyna Staniewska w roli Żyrafy.
 
Zachęcamy do kupowania biletów on line w serwisie Bilety24.pl lub kasie teatru, która jest czynna od wtorku do piątku od g. 8:30 do 12:00 i na godzinę przed każdym spektaklem.
 
Repertuar

Jest także możliwość zorganizowania spektaklu dla grup zarówno w teatrze jak i on-line, jeśli jest taka chęć i potrzeba, bardzo prosimy o bezpośredni kontakt z Działem Organizacji Widowni od poniedziałku do piątku, g. 8:00 – 16:00 / tel: +48 81 532 32 25 / +48 502 663 873 / +48 691 910 201 /e-mail: organizacjawidowni@teatrandersena.pl.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszej wystawy Kalejdoskop teatru, która jest otwarta do 30 września 2020r od wtorku do soboty, w godzinach 10:00 – 18:00, natomiast wyjątkowo na godzinę przed każdym spektaklem weekendowym, zapraszamy na bezpłatne, wyjątkowe zwiedzanie wystawy z przewodnikiem – Gosią Adamczyk.

 

Skip to content