fbpx

Warsztaty Beatboxu! [Dziób w dziób]

Zachęcamy do uczestnictwa w warsztatach towarzyszących naszym spektaklom. Stanowią one przedłużenie teatralnej rozmowy na temat obejrzanego spektaklu – uczestnicy nie tylko będą mogli wyrazić swoje wrażenia, ale także zastanowić się nad (w zależności od treści danego spektaklu) wyborami głównych bohaterów, znaczeniem przyjaźni, rodziny w ich życiu, itp.

Warsztaty beatboxu

Są to spotkania organizowane dla dzieci bezpośrednio po obejrzeniu sztuki „Dziób w dziób” reż. E. Depta. Spektaklowa opowieść toczy się wokół przygód bandy honorowych gołębi, które spotykają się na „dzielni”, gdzie przeżywają swoje ptasie dramaty. Bohaterowie rozmawiają swoim ptasim slangiem i to właśnie językowi wypowiedzi będą poświęcone warsztaty. Spotkanie poprowadzi Łukasz Staniewski – aktor Teatru im. H. Ch. Andersena w Lublinie.

Miejsce warsztatów

Na warsztaty zapraszamy do naszej siedziby. Możemy również odwiedzić Państwa w szkole/przedszkolu. Na spotkania umawiamy się w różnych terminach, dostosowanych do Państwa dyspozycyjności.

Zapisy

Aby zapisać się na warsztaty prosimy o kontakt z Biurem Organizacji Widowni przy okazji rezerwacji biletów na spektakl bądź bezpośrednio z Działem Edukacji.

  • Dział Organizacji Widowni – Beata Saj – organizacjawidowni@teatrandersena.pl / 502 663 873
  • Dział Edukacji – Małgorzata Adamczyk – edukacja@teatrandersena.pl / 691 912 672

Koszt

Koszt warsztatów to 3 zł/dziecko. Na państwa życzenie wystawiamy fakturę/paragon