fbpx

Stwórz z nami baśń, której jeszcze nikt nie wymyślił

Wyspa baśni, której nikt jeszcze nie wymyślił | Teatralne podróże LIVE Ilustracje: Katarzyna Siwek

Teatr im. H. Ch. Andersena w Lublinie zaprasza Was do wzięcia udziału w zabawie, polegającej na wspólnym stworzeniu baśni, której nikt jeszcze nie wymyślił. 
 
Poniżej publikujemy ilustracje, autorstwa Katarzyny Siwek, prezentujące trzy kategorie niezbędne do stworzenia nowej baśni: postaci, miejsca i przedmioty. Waszym zadaniem jest wybranie co najmniej dwóch postaci, dwóch miejsc i jedno przedmiotu. Wasze propozycje zostaną uwzględnione w stworzeniu zupełnie nowej baśni, której nikt jeszcze nie wymyślił wspólnie z naszym aktorem Bartoszem Siwkiem. Efekty tej interaktywnej zabawy zobaczymy i usłyszymy podczas transmisji na żywo z cyklu Teatralne podróże LIVE!, w sobotę, 20 czerwca o g. 12:00 w ramach Wyspy baśni, których nikt jeszcze nie wymyślił, na naszym profilu Facebook.
 
Jak można oddać swój głos?
  • Zobaczcie ilustracje poniżej i zastanówcie się, które z dwóch postaci podobają się Wam najbardziej, o kim chcecie usłyszeć historię. Następnie zastanówcie się w jakim miejscu powinna dziać się akcja i jaki przedmiot powinien pojawić się w opowieści. Te trzy elementy są niezbędne do stworzenia baśni.
  • Następnie zajrzyjcie na nasz profil Facebook, zajdziecie tam posty z poszczególnymi kategoriami ilustracji: postaci, miejsca i przedmioty. 
  • Napiszcie pod postem prezentującym kategorie, wasze wybory.
  • Czekamy na Wasze odpowiedzi przez tydzień.
Postaci
Miejsca
Przedmioty
Skip to content