fbpx

spektakl trwa 50 minut

wiek: 5+

Wybierz termin i kup bilety

warsztaty dla dzieci i młodzieży

Jeśli chcecie zaprosić spektakl Pod kolor do siebie do szkoły, przedszkola, domu kultury, innym miejscu poza siedzibą teatru, prosimy o kontakt z Działem Organizacji Widowni. Spektakl jest przygotowany do prezentacji w różnych przestrzeniach. 

Kwadrat obok kwadratu. Kwadrat przy kwadracie. Każdy pasuje. Czerwony, zielony, niebieski, żółty i znów czerwony… Pod każdym kwadratem kryje się tajemnica, coś puka, coś dźwięczy, czasem zaszczeka, a czasem ucieknie jak zajączek. Niektóre kwadraty rosną, żyją, przesuwają się i świecą. Z niektórych pada deszcz, inne – przynoszą słońce. Wszystkiego można dotknąć, sprawdzić, zbadać… i ułożyć własną historię. Zupełnie od nowa.

Spektakl Pod kolor powstał w ramach sceny inicjatyw aktorskich jako kontynuacja cyklu przedstawień dla naj-najmłodszych widzów i ich rodziców. Po raz kolejny nasi najmłodsi widzowie zasiądą w kameralnym gronie na teatralnym dywanie, a teraz tematem jest kolor i nasze z nim skojarzenia. Za pomocą plastycznych obrazów, prostych słów, światła i dźwięków będziemy testować reakcje najmłodszych podczas ich być może pierwszej wizyty w teatrze.

Fot. Przemysław Bator

Twórcy

  • Scenariusz, reżyseria, koncepcja scenograficzna: Wioletta Tomica, Daniel Arbaczewski
  • Opieka scenograficzna: Iwona Majczak

Obsada

Skip to content