fbpx

Nowe cykle edukacyjne w ramach działalności teatru w sieci

Zapraszamy Was do świata baśni, ale również zachęcamy do wyjątkowych podróży teatralnych i to oczywiście – bez wychodzenia z domu. Już dziś na stronie Teatralne podróże znajdziecie pierwszą wycieczkę teatralną po zakamarkach sceny Andersena. Zajrzymy w miejsca, do których na co dzień nie zaglądamy, m.in. do garderoby teatralnej albo do kabiny, która z pewnością nie ma nic wspólnego z tą łazienkową, obejrzymy z bliska rekwizyty teatralne i przedpremierowo – fragmenty scenografii do najnowszej premiery o Pippi Långstrump Opowiemy też o przesądach teatralnych, zwyczajach, np., dlaczego podczas przymierzania kostiumy należy trzymać nitkę w zębach. Odwiedzimy wyjątkowe wyspy.

Do takich podróży teatralnych zapraszamy w czwartki, co dwa tygodnie o g. 9:30, począwszy od 16 kwietnia.

A jeżeli ktoś chciałby poznać teatr jeszcze bliżej to zachęcamy do Spotkania z lalką teatralną. Już teraz możecie poznać kukłę, która jest na tyle popularna, ze często jak ktoś chce ogólnie nazwać wszystkie lalki teatralne mylnie używa nazwy kukła. Odpowiemy sobie na pytania czy kukła zawsze była uśmiechnięta, kto wymyśla kukły i czy jej animacja jest trudna czy wręcz przeciwnie.

Spotkania z lalkami co wtorek o g. 9:30, począwszy od 14 kwietnia.

 Także rozsiądźcie się wygodnie w fotelach i wybierzcie się w wyjątkową teatralną podróż razem z Małgorzatą Adamczyk – pedagożką teatralną oraz Tomaszem Tylusem – który towarzyszy jej z kamerą.

Wszystkie materiały są dostępne na naszym profilu Facebook oraz na stronie Teatroteki Andersena

Dokładny repertuar Teatroteki Andersena można zaleźć na stronie Repertuar

Skip to content