fbpx

Kto widział Dzióba? czyli Dziobaki szaleją

Nasze lalki teatralne szaleją. Nie chcą być same w teatrze. Dzieci ich nie odwiedzają, nie oglądają na scenie, jest im smutno. Postanowiły coś z tym zrobić. Nasze lalki to bardzo ruchliwe i ciekawe świata osobniki. Jak już Świnka Apolonia i Gęś Alicja – bohaterki spektaklu Słowik i Babka Natura – wyruszyły na podbój miasta Lublin, to zaraz inni też postanowili zrobić to samo.

Gołębie: Zbyszek, Mariola i Heniek oraz Wróbel Przemek – bohaterowie spektaklu Dziób w dziób – podniosły alarm, jak w Ptasim radio, i postanowiły sprawdzić co ciekawego dzieje się w Lublinie, a w szczególności w galeriach handlowych. Pogoda nie dopisuje, może padać deszcz, a nasza Banda Gołębi lubi ciepło i nie chce zamoczyć piórek. Ponadto dowiedzieli się, że w tych miejscach jest dużo dzieci i mogą spotkać ciekawych ludzi i zaprosić ich do Teatru Andersena. Zdecydowały się na wizytę w SKENDE Shopping i Lublin Plaza.

W piątki, 23 października i 6 listopada od godziny 17:00 Banda Gołębi i Wróbel będą w SKENDE Shopping, a w soboty, 24 października i 7 listopada, od godziny 15:00 będzie ich można spotkać w Lublin Plaza.

Zapraszamy na spektakl Dziób w dziób w reżyserii Elżbiety Depty, który będzie można oglądać od 7 listopada na scenie Andersena w Centrum Spotkania Kultur. Bilety już w sprzedaży w serwisie Bilety24.pl lub w kasie teatru.

Natomiast grupy zorganizowane zachęcamy do oglądania spektaklu on-line, nie wychodząc z sali lekcyjnej. Bilet grupowy na spektakl można kupić w serwisie Bilety24, natomiast zanim wykupią Państwo bilet prosimy o kontakt z Dziełem Organizacji Widowni 

Skip to content