fbpx

Gęś Alicja i Świnia Apolonia zniknęły z teatru i postanowiły pozwiedzać Lublin

Dowiedzieliśmy się, że Świnia Apolonia i Gęś Alicja – bohaterki spektaklu Słowik i Babka Natura w reżyserii Przemysława Jaszczaka – uciekły z teatru. Świadkowie mówią, że Panie bardzo chciały poznać świat poza teatrem, wystąpić w telewizji, być na pierwszych stronach gazet i zwiedzić miasto. Panie jak to Panie potrzebują atencji.

Zapraszamy na nietypową akcję promocyjną spektaklu w formie spotkania i spaceru po Lublinie z Alicją i Apolonią w dniach (piątek – niedziela) 2, 3, 4 października w godzinach 16:00 – 18:00. Ruszamy z Placu Teatralnego, potem kierujemy się do Ogrodu Saskiego, na Plac Litewski, Rynek Starego Miasta. W razie deszczu będziemy w Galerii Lublin Plaza.

Spektakl inspirowany baśnią „Słowik” Hansa Christiana Andersena, jest dedykowany dla dzieci od 5 lat. Będzie grany od 10 do 30 października w Sali Andersena Centrum Spotkania Kultury, Plac Teatralny 1.

Bilety można już kupować w serwisie Bilety24.pl lub w kasie teatru (wtorek – piątek, g. 8:30 – 12:00 oraz na godzinę przed każdym spektaklem)

Szczegółowe informacje na temat cen, rodzajów i rezerwacji biletów są dostępne w zakładce BILETY

  • foto Tomasz Tylus
Skip to content