fbpx

Zakulisowe sprawy

Edukacja

Zachęcamy do uczestnictwa w warsztatach towarzyszących naszym spektaklom. Stanowią one przedłużenie teatralnej rozmowy na temat obejrzanego spektaklu. Uczestnicy nie tylko będą mogli wyrazić swoje wrażenia, ale także zastanowić się nad (w zależności od treści danego spektaklu) wyborami głównych bohaterów, znaczeniem przyjaźni, rodziny w ich życiu, itp. Spotkanie prowadzone jest w formie warsztatowej. Prowadzimy warsztaty do następujących spektakli:

Lekcje Niegrzeczności czyli Łysol i Strusia, reż. J. Papis

Zastanowimy się, czym jest inność, wyjątkowość, akceptacja i tolerancja. Sprawdzimy, czy w naszej szkole, na podwórku jest jakaś Strusia, z czym się spotyka na co dzień? Jak oswoić to, co inne? Co możemy zrobić, by każdy w naszej grupie czuł się dobrze?

Dziób w dziób, reż. E. Depta

Porozmawiamy o roli przyjaźni w naszym życiu, ale też o tym, jak my czujemy się w grupie? Jak możemy dbać o każdego w naszym zespole? Jaki mamy wpływ na jakość naszych relacji?

Zwierzęta doktora Dolittle, reż. J. J. Połoński

Warsztaty poświęcone komunikacji – jak rozmawiać, żeby nas słuchano? Jak mówić, żeby nas zrozumiano? O czym mówi nasza mowa ciała?

Informacje szczegółowe

Miejsce: na warsztaty zapraszamy do naszej siedziby. Możemy również odwiedzić Was w szkole/przedszkolu.
Termin: Na spotkania umawiamy się w różnych terminach, dostosowanych do Waszej dyspozycyjności.
Zapisy: prosimy o kontakt z Działem Organizacji Widowni tel. kom.: +48 502 663 873, organizacjawidowni@teatrandersena.pl przy okazji rezerwacji biletów na spektakl bądź z Działem Edukacji:tel. kom.: +48 691 912 672, edukacja@teatrandersena.pl 
Koszt: 3 zł/ dziecko