fbpx

Dzień Dziecka on line

Z okazji Dnia Dziecka, Teatr im. H. Ch. Andersena w Lublinie przygotował małą niespodziankę dla naszych milusińskich, czyli najważniejszej publiczności na świecie.

Już w niedzielę, 31 maja, godz. 12:00 z cyklu Teatralne podróże LIVE! wspólnie z naszymi aktorami: Mirellą Rogozą-Biel i Konradem Biel zabierzemy Was na Wyspę Poplątanych Języków. Towarzyszyć nam będzie Bajtek – nasz kompan i żywe logo teatru. Będzie… smakowicie! Na wyspę trzeba będzie zabrać cytrynę, coś słodkiego, coś słonego, a dla odważnych coś ostrego! Będą też łamigłówki językowe i zagadki! Także szykujcie się na porcję wrażeń i konkursy z nagrodami. Podczas transmisji na żywo będziemy zadawać pytania, a tych co odpowiedzą poprawnie, nagrodzimy różnymi gadżetami.

W poniedziałek, 1 czerwca mamy dla Was dwa wydarzenia, o g. 9:30 z cyklu Domowe czytanie Andersena, Bogusław Byrski przeczyta baśń Hansa Christiana Andersena „Anioł”. Audycja będzie dostępna przez 24h na naszym profilu Facebook oraz na stronie.

Natomiast, o g. 19:00 ponowne spotkanie na żywo z naszymi aktorami: Natalią Sacharczuk, Katarzyną Staniewską i Łukaszem Staniewskim, którzy zabiorą nas na Wyspę Niespodzianek. Co na Was czeka? Będą na Was czekać: Bajtek, Pippi, Tommy i Annika, Scenki tworzone na żywo z wykorzystaniem różnych technik lalkowych, zagadki, niespodzianki i… nagrody, ale ćśś… to niespodzianka!

  • fot. Tomasz Tylus