fbpx

Akademia Andersena – warsztaty dla dzieci

Zapraszamy dzieci do udziału w wyjątkowym kursie edukacji teatralnej, podczas którego młodzi adepci poznają specyfikę teatru lalek oraz wiedzę ogólną na temat teatru. Cykl trzech spotkań zakończy wręczenie imiennego certyfikatu ukończenia Akademii Andersena. Wszystkie spotkania są prowadzone w formie warsztatowej i są dostosowane do wieku uczestników.

Tematy spotkań do wyboru:

Tajemnice lalek – podczas spotkania uczestnicy mają okazję nie tylko poznać podstawowe rodzaje lalek teatralnych, ale tez spróbować swoich sił w ich animacji.

Występki sceniczne – warsztat poświęcony zabawom aktorskim, które pozwalają oswoić się ze sceną i stworzyć etiudy teatralne.

Animacja przedmiotu – warsztaty kreatywności, podczas których dzieci będą miały okazje nadać przedmiotom cechy żywe.

Pleciemy historie – warsztat kreatywności, podczas którego dzieci stworzą swoją bajkę.

Andersenowe historie – warsztaty wokół wybranego tekstu H.Ch. Andersena – poprzez ćwiczenia teatralne dzieci zgłębią problematykę tekstu, a następnie przejdziemy do rozmowy na jego temat.

Informacje szczegółowe:

Na warsztaty zapraszamy do naszej siedziby. Możemy również odwiedzić Państwa w szkole/przedszkolu. Na spotkania umawiamy się w trzech różnych terminach, dostosowanych do Państwa dyspozycyjności.

Koszt warsztatów to 21 zł za cały cykl/dziecko.
Na państwa życzenie wystawiamy fakturę/paragon.
Płatności można rozłożyć na raty.

Zapisy

Telefonicznie bądź mailowo
u Małgorzaty Adamczyk

Dział Edukacji Teatralnej
edukacja@teatrandersena.pl
691 912 672