Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

Historie, których nie znamy – TEATR LUKLA

Details

Styczeń 16 | 18:00 - 19:00 | 30zł

Miejsce

Lublin
20-111 Polska
Phone:
609 703 570
Website:
http://teatrandersena.pl/

Organizator

Teatr im. H. Ch. Andersena | Phone: 81-532 16 28 | Email: info@teatrandersena.pl | Website: http://teatrandersena.pl/

Wydarzenie Navigation

Spektakl Improwizowany

„Historie, których nie znamy” to spektakl w 100% oparty na sugestiach publiczności. Improwizacja teatralna pozwala opowiadać historie, tworzyć postacie, relacje, kreować świat. Doświadczenia życiowe widzów, biorących udział w przedstawieniu oraz bogata przeszłość teatralna aktorów w połączeniu z „impro” to swoisty eksperyment, do którego chcemy zaprosić widzów. Spektakle improwizowane są każdorazowo wyzwaniem, skokiem na „głęboką wodę”. Przed ich rozpoczęciem nikt (nawet aktorzy) nie wie, co się wydarzy, jakie tematy zostaną poruszone, jakie historie opowiedziane i jakie tajemnice ujawnione. Scena i widownia powołują do życia bohaterów, którzy następnie mierzą się z problemami, rozwiązują je lub są nimi przygniatani. Wytwarza się energia, która spaja aktorów i widzów, łączy przestrzeń iluzji teatru z przestrzenią życia.

TEATR LUKLA – aktorzy tego teatru zostali wybrani spośród wielu innych wspaniałych aktorów. Dlaczego? Może zdecydowało o tym doświadczenie, może uroda, może przebojowość. Każdy z nas odnajduje w sobie pewne ilości tych wszystkich przymiotów… Łącznie spędziliśmy na scenie kilkadziesiąt lat, przeczytaliśmy miliony kartek scenariuszy a kilkadziesiąt mamy w głowach. Teraz postanowiliśmy zapuścić się w rejony mniej znane. Chcemy opowiedzieć Wam historie, których nie znamy. Stworzyć bohaterów, którzy Was i nas wzruszą, rozbawią, zadziwią. Podejmujemy wyzwanie najczystszej formie improwizacji modyfikując ją nieco na użytek własny i przyjemność publiczności.

Organizatorzy: Fundacja Inside Out, Teatr im. H. Ch. Andersena w Lublinie

Na scenie zobaczymy: Wiolettę Tomicę, Basię Szarwiło, Karolinę Hordyjewicz (fortepian), Piotra Bublewicza, Bogusława Byrskiego,
Adama Organistę

Kiedy: środa, 16 stycznia 2019, g. 18:00 – jedyny taki pokaz

Miejsce: Sala Kameralna Teatru, Centrum Spotkania Kultur, Plac Teatralny 1

Bilety:
grupy zorganizowane – 20 złotych, osoby indywidualne – 30 zł
premiery – 35 złotych
uczniowie szkół artystycznych, studenci wyższych szkół artystycznych, członkowie ZZAP, członkowie ZASP za okazaniem legitymacji członkowskiej – 10 złotych

Kasa biletowa czynna od wtorku do piątku w godzinach 11.00-15.00 oraz 2 godziny przed spektaklem włączając w to weekendy.
Kasa i szatnia znajdują się na poziomie „0” Centrum Spotkania Kultur, Plac Teatralny 1

Bilety online na portalu Bilety24

Rezerwacje:
tel. +48 81 532 32 25; +48 502 663 873; +48 882 437 343
e-mail: organizacjawidowni@teatrandersena.pl