Zachęcamy do uczestnictwa w warsztatach towarzyszących naszym spektaklom. Stanowią one przedłużenie teatralnej rozmowy na temat obejrzanego spektaklu – uczestnicy nie tylko będą mogli wyrazić swoje wrażenia, ale także zastanowić się nad (w zależności od treści danego spektaklu) wyborami głównych bohaterów, znaczeniem przyjaźni, rodziny w ich życiu, itp.

 

SPOTKAJ PSA W TEATRZE

 

Bezpośrednio po porannych spektaklach “Lekcji Niegrzeczności” w reż. J. Papisa, zapraszamy Państwa na spotkanie z przedstawicielami Fundacji Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE, którzy odwiedzą nas wraz ze swoimi podopiecznymi.

Dzieci będą miały okazję poznać podopiecznych Fundacji, ale też dowiedzieć się, jak ­reagować w sytuacjach zagrożenia ­ ataku zwierzęcia. To również szansa, aby poznać przepisy dotyczące ochrony psiaków. Poszukamy też odpowiedzi na pytania dotyczące ­postępowania w sytuacjach znalezienia bezdomnego/rannego zwierzęcia.

Współpraca Teatru z Fundacją to okazja do zwrócenia uwagi na wciąż niestety obecny problem braku odpowiedzialności za zwierzęta. Pragniemy pokazywać pozytywne wzorce zachowań, zwiększać świadomość już tych najmłodszych, którzy nie mogą być obojętni wobec zła, jakie wyrządza się psiakom. Zachęcamy do zapoznania się z profilem działalności fundacji  TUTAJ

 

Informacje szczegółowe:

Na warsztaty zapraszamy do naszej siedziby. Możemy również odwiedzić Państwa w szkole/przedszkolu. Na spotkania umawiamy się w różnych terminach, dostosowanych do Państwa dyspozycyjności. Aby zapisać się na warsztaty prosimy o kontakt z Biurem Organizacji Widowni przy okazji rezerwacji biletów na spektakl bądź bezpośrednio z Działem Edukacji.

Dział Organizacji Widowni – Beata Saj – organizacjawidowni@teatrandersena.pl / 502 663 873

Dział Edukacji – Małgorzata Adamczyk – edukacja@teatrandersena.pl / 691 912 672

WARSZTATY SĄ BEZPŁATNE