Zapraszamy na warsztaty towarzyszące spektaklowi “Lekcje Niegrzeczności, czyli Łysol i Strusia” w reż. Jacka Papisa. Warsztaty stanowią przedłużenie teatralnej rozmowy na temat obejrzanego spektaklu – uczestnicy nie tylko będą mogli wyrazić swoje wrażenia, ale także zastanowić się nad treścią spektaklu.

Proponujemy Państwu trzy tematy spotkań:

Warsztaty z rozrabiania

19.06.2018r., godz. 10:30 (bezpośrednio po spektaklu o godz. 9:30)

Co to znaczy rozrabiać? Czy rozrabianie jest zawsze złe? A może przy okazji pozwoli nam odkryć pokłady swojej kreatywności? Sprawdzimy to na naszym spotkaniu!

 

Warsztaty z brudzenia

20.06.2018r., godz. 10:30 (bezpośrednio po spektaklu o godz. 9:30)

“Nie jedz tego, bo pobrudzisz bluzeczkę”, “Nie biegaj, bo się przewrócisz i pobrudzisz spodenki”. Chyba każdy z nas kiedyś słyszał takie zdanie. A co by było gdyby zorganizować zupełnie kontrolowane brudzenie? Dać upust swoim marzeniom i wypaćkać, wymazać? Podczas spotkania będziemy poruszać kwestię granic zachowania, tzw. “wychodzenia za linijkę”.

Warsztaty z brzydkich słów

21.06.2018r., godz. 10:30 (bezpośrednio po spektaklu o godz. 9:30)

Brzydkie słowa potrafią ranić – często zdarza nam się, że coś mówimy, a potem dopiero dostrzegamy, że komuś zrobiliśmy przykrość. Podczas spotkania będziemy rozmawiać o empatii, komunikacji i o tym, jak mówić rzeczy zgodne z naszymi poglądami, jednocześnie nikogo nie krzywdząc.

 

Zapisy na spotkanie przyjmuje Biuro Organizacji Widowni.

tel.: 502 663 873