Już niebawem, 10 czerwca, na deskach Teatru Andersena kolejna premiera. Tym razem  będzie to historia na podstawie książki  Marcina Wichy Łysol i Strusia – Lekcje niegrzeczności. Za reżyserię odpowiada Jacek Papis. Spektakl dla widzów od 5 roku życia.

Z tej okazji przygotowaliśmy konkurs plastyczny:

PIES – PRZYJACIEL NA CZTERECH ŁAPACH 

REGULAMIN KONKURSU:

  1. Konkurs jest skierowany do dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych z Lublina i województwa lubelskiego.
  2. Zadaniem konkursowym jest wykonanie pracy dowolną techniką plastyczną w formacie a4 w poziomie.
  3. Temat pracy – Pies – przyjaciel na czterech łapach – bohater książki Łysol i Strusia – Lekcje niegrzeczności Marcina Wichy.
  4. Pod uwagę będzie brana pomysłowość przy tworzeniu swoich wyobrażeń na temat wyglądu głównego bohatera.
  5. Zwycięzców wybierze jury w składzie – dyrektor teatru, reżyser spektaklu, scenograf, specjalista ds. promocji, specjalista ds. edukacji.
  6. Do pracy prosimy dołączyć informacje:  imię i nazwisko autora pracy, nazwa szkoły/przedszkola, imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego, kontakt mailowy i telefoniczny.
  7. Na prace czekamy do piątku, 8 czerwca 2018 roku do godz. 14. Wyniki ogłosimy w dniu premiery 10 czerwca 2018 roku na stronie internetowej i Facebooku teatru.
  8. NAGRODY:  W konkursie przyznajemy po jednej nagrodzie w dwóch kategoriach: grupy przedszkolne i grupy szkolne. Nagrodą są 2 bilety do teatru na spektakl „Lekcje niegrzeczności” w terminie ustalonym z Działem Organizacji Widowni Teatru Andersena.
  9. Nagrodzone i wyróżnione w konkursie prace zawisną na wystawie w teatrze.
  10. Prace prosimy przesyłać pocztą – Edukacja Teatralna, al. Racławickie 8/25 20-037 Lublin, lub dostarczyć osobiście pod wyżej wskazany adres w godz. 8-16.

Udział w konkursie oznacza zgodę na wyżej wymienione warunki, w tym na publikację prac oraz wykorzystywanie ich do celów promocyjnych Teatru Andersena (wszystkie pola promocji).