Zachęcamy do uczestnictwa w warsztatach towarzyszących naszym spektaklom. Stanowią one przedłużenie teatralnej rozmowy na temat obejrzanego spektaklu – uczestnicy nie tylko będą mogli wyrazić swoje wrażenia, ale także zastanowić się nad (w zależności od treści danego spektaklu) wyborami głównych bohaterów, znaczeniem przyjaźni, rodziny w ich życiu, itp.

 

INNE WARSZTATY

Dlaczego „inne”? Bo to słowo będzie punktem wyjścia do naszych rozmów wokół spektaklu „Księga Dżungli” reż. J. Roszkowski. Zastanowimy się, czym jest inność, wyjątkowość, akceptacja i tolerancja. Sprawdzimy, czy w naszej szkole, na podwórku jest jakiś Mowgli, z czym się spotyka na co dzień? Jak oswoić to, co inne? Czy da się zrozumieć inność? Spotkanie prowadzone w formie warsztatowej.

 

Informacje szczegółowe:

Na warsztaty zapraszamy do naszej siedziby. Możemy również odwiedzić Państwa w szkole/przedszkolu. Na spotkania umawiamy się w różnych terminach, dostosowanych do Państwa dyspozycyjności. Aby zapisać się na warsztaty prosimy o kontakt z Biurem Organizacji Widowni przy okazji rezerwacji biletów na spektakl bądź bezpośrednio z Działem Edukacji.

Dział Organizacji Widowni – Beata Saj – organizacjawidowni@teatrandersena.pl / 502 663 873

Dział Edukacji – Małgorzata Adamczyk – edukacja@teatrandersena.pl / 691 912 672

Koszt warsztatów to 3 zł/dziecko. Na państwa życzenie wystawiamy fakturę/paragon