Akademia Andersena – warsztaty dla dzieci

 

Zapraszamy dzieci do udziału w wyjątkowym kursie edukacji teatralnej, podczas którego młodzi adepci poznają specyfikę teatru lalek oraz wiedzę ogólną na temat teatru. Cykl trzech spotkań zakończy wręczenie imiennego certyfikatu ukończenia Akademii Andersena. Wszystkie spotkania są prowadzone w formie warsztatowej i są dostosowane do wieku uczestników.

 

Tematy spotkań:

Tajemnice lalek – podczas spotkania uczestnicy mają okazję nie tylko poznać podstawowe rodzaje lalek teatralnych, ale tez spróbować swoich sił w ich animacji.

 

Występki sceniczne – warsztat poświęcony zabawom aktorskim, które pozwalają oswoić się ze sceną i stworzyć etiudy teatralne.

 

Andersenowe historie – punktem wyjścia do warsztatów są  wybrane fragmenty baśni H.Ch. Andersena, które zostaną w pierwszej części zaprezentowane uczestnikom warsztatów. W oparciu o nie w teatralny sposób porozmawiamy o przyjaźni i emocjach – w zależności od tekstu.

 

Informacje szczegółowe:

Na warsztaty zapraszamy do naszej siedziby. Możemy również odwiedzić Państwa w szkole/przedszkolu. Na spotkania umawiamy się w trzech różnych terminach, dostosowanych do Państwa dyspozycyjności.

Koszt warsztatów to 21 zł za cały cykl/dziecko. Na państwa życzenie wystawiamy fakturę/paragon. Płatności można rozłożyć na raty.

Zapisy odbywają się telefonicznie bądź mailowo:

Małgorzata Adamczyk

Dział Edukacji Teatralnej

edukacja@teatrandersena.pl , 691 912 972